Bogusz blisko transferu z Ruchu do Leeds United

sports news

Ruch Chorzów poinformował oficjalnie, że ofertę wykupu Mateusza Bogusza złożoną przez Leeds United.

17-letni pomocnik to jeden z najbardziej utalentowanych zawodników w zespole „Niebieskich”. Szybko zwrócił uwagę zagranicznych klubów i wszystko wskazuje na to, że swoją karierę będzie kontynuować na Wyspach Brytyjskich.

Ruch Chorzów potwierdził, że oferta przedstawiona przez Leeds United została zaakceptowana. Przy Cichej czekają już tylko na projetk umowy transferowej.

Mateusz Bogusz w obecnym sezonie rozegrał 19 spotkań w II lidze i strzelił pięć goli. W ekipie „Pawiów” spotka innego Polaka – Mateusza Klicha, który jest podstawowym piłkarze zespołu z Elland Road.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.