Ligue 1: Piąte zwycięstwo PSG

Paris Saint Germain pokonało przed własną publicznością En Avant Guingamp 3:0 (1:0) w drugim wtorkowym spotkaniu siódmej kolejki piłkarskiej francuskiej Ligue 1.

Na Parc des Princes obrońcy tytułu objęli prowadzenie po osiemnastu minutach gry, gdy do siatki rywali z Bretanii celnie trafił Argentyńczyk Javier Pastore. Niespełna kwadrans przed końcem wynik podwyższył jego rodak Angel Di Maria. Piąte zwycięstwo w sezonie przypieczętował sześć minut później Zlatan Ibrahimović.

Dzięki tej wygranej mistrzowie Francji zachowali miano niepokonanych i umocnili się na czele tabeli. Podopieczni Jocelyna Gourvenneca natomiast po serii trzech kolejnych zwycięstwo doznali czwartej porażki w sezonie i pozostali na ósmej pozycji w klasyfikacji.