Ligue 2: Kolejny remis Paris FC

W ostatnim meczu 9. kolejki Ligue 2 Nancy zremisowało na wyjeździe z Paris FC 1:1 (0:1). Dla gospodarzy był to już ósmy podział punktów w bieżącym sezonie ligowym.

Gospodarze na prowadzenie wyszli tuż przed przerwą. W 40. minucie spotkania piłkę do siatki z jedenastu metrów skierował Idriss Ech-Chergui. Natomiast do wyrównania doprowadził na cztery minuty przed końcem regulaminowego czasu gry Julien Cetout.

Po dziewięciu seriach gier zespół z Lotaryngii, który od czterech starć ligowych nie potrafi wygrać, plasuje się na piątym miejscu. Z kolei ekipa ze Stade Sebastien Charlety na tym etapie rozgrywek zajmuje jedenastą lokatę.

Co więcej, jest jedyną drużną w Ligue 2, która nie zaznała jeszcze w tej kampanii smaku porażki. Liderem drugiej ligi francuskiej jest na chwilę obecną Dijon.