Ligue 2: Olympique Nimes zatrzymał lidera

Ostatnia drużyna zaplecza francuskiej ekstraklasy, Olympique Nimes zremisowała na własnym stadionie z liderem rozgrywek Dijon Football Cote-d’Or 1:1 (1:1).

Na prowadzenie gospodarze sobotniego spotkania wyszli już w 5. minucie rywalizacji. Na listę strzelców wpisał się Anthony Koura. Podopieczni Oliviera Dall’Oglio do wyrównania doprowadzili tuż przed przerwą.

Futbolówkę w siatce umieścił kapitan Dijon CFO Cedric Varrault. Dla 35-letniego zawodnika jest to pierwsze trafienie w bieżącym sezonie ligowym, w którym jest podstawowym graczem swojego zespołu.

Brak kompletu punktów w tym starciu dla drużyny ze Stade Gaston Gerard oznacza, iż przedłużyli oni serię meczów bez zwycięstwa do trzech. Mimo złej passy nadal plasują się na pierwszym miejscu w Ligue 2.