Ligue 2: RC Lens znów bez zwycięstwa

Piłkarze RC Lens przegrali na wyjeździe w ramach 23. kolejki Ligue 2 z Le Havre AC 0:2 (0:1). Dla podopiecznych Antoine’a Kombouare’a jest to już trzeci z rzędu mecz bez zwycięstwa w lidze.

Bramki w tym spotkaniu po stronie dobrze spisujących się ostatnio gospodarzy strzelali odpowiednio Ghislain Gimbert oraz Alexandre Bonnet, którzy na listę strzelców wpisywali się w 14. oraz 83. minucie rywalizacji na Stade Oceane.

Warto ponadto zaznaczyć, iż przyjezdni kończyli ten mecz w osłabieniu, po tym jak na dziesięć minut przed końcem regulaminowego czasu gry drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę zobaczył 21-letni Senegalczyk Abdoul Ba.

Niebiesko-błękitni po 23. seriach gier plasują się na czwartym miejscu. Natomiast RC Lens zajmuje siódmą lokatę. Liderem na chwilę obecną jest ekipa AS Nancy, która jak do tej pory zgromadziła na swoim koncie 46 punktów.