Lindgren: Narobimy w Rosji zamieszania

sports news

Fredrik Lindgren zapowiada walkę o najwyższe cele z reprezentacją Szwecji w dwudniowym finale Speedway of Nations 2019.

Zawody w rosyjskim Togliatti zaplanowano w najbliższą sobotę oraz niedzielę. Ekipę „trzech Koron” reprezentować będzie oprócz Lindgrena także doświadczony Peter Ljung.

– Uważam, że mamy spore szanse. Jedziemy tam, aby dać z siebie wszystko. Jeśli chodzi o mnie, to pragnę odnaleźć formę na koniec sezonu – wyznał Lindgren dla oficjalnego serwisu Speedway Grand Prix.

– Jadę do Rosji z Peterem, który w tym roku jest w świetnej formie. Współpracujemy ze sobą na torze i w parkingu niemal idealnie. Mam nadzieję, że narobimy zamieszania – podkreślił żużlowiec forBET Włókniarza Częstochowa.

– Wciąż mam Grand Prix z tyłu głowy. To mój główny cel w tym sezonie, jednak zawsze czuję dumę, reprezentując szwedzkie barwy – podsumował Lindgren.

(za speedwaygp.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.