Lindgren: Wciąż mam szansę na medal i nie poddam się

sports news

Fredrik Lindgren przed ostatnim turniejem cyklu Grand Prix w Toruniu ma jedenaście punktów straty do trzeciego w klasyfikacji generalnej Duńczyka Leona Madsena. Na czele stawki jest Bartosz Zmarzlik, a drugie miejsce zajmuje Emil Sajfutdinow.

– To nie jest niemożliwe, jednak wygląda ciężko. Dam z siebie wszystko co mam i zobaczymy co to da. To będzie na pewno zażarta walka – zapewnia Lindgren w rozmowie z oficjalnym serwisem Speedway Grand Prix.

– Mogę jedynie jechać i pokazać się z jak najlepszej strony. Tym razem muszę mieć odrobinę szczęścia w pojedynkach z najgroźniejszymi rywalami. Zobaczymy jak pójdzie. Wciąż mam szanse i nie zamierzam się poddać dopóki walczymy – podkreślił Szwed, który w poprzedniej rundzie w Cardiff przekroczył dwucyfrowy dorobek.

– To były to dla mnie dobre zawody. Gdyby to była połowa sezonu, to prawdopodobnie jedenaście punktów by mnie zadowalało – stwierdził zawodnik Włókniarza Częstochowa.

– Przy obecnej jednak klasyfikacji, gdy zawodnicy wyżej ode mnie w klasyfikacji wjechali do finału, a ja tracę punkty, to czuję się ciężko. Nie jechałem tak, jak potrzebowałem w Cardiff, aby dalej być w walce o medale – podsumował Lindgren.

(za speedwaygp.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama

Typy na rzuty rożne: Barcelona – Vallecano https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-barcelona-vallecano/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Monaco – Rennes https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-monaco-rennes/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Heerenveen https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-heerenveen-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…