„Lisy” pozyskały młodzieżowego reprezentanta Walii

sports news

Mitch Clark został nowym zawodnikiem Leicester City – poinformował klub z Premier League na swojej oficjalnej stronie.

20-letni obrońca związał się z popularnymi „Lisami” trzyletnią umową, obowiązującą do końca czerwca 2022 roku.

Młody Walijczyk bronił dotychczas barw Aston Villi. Wychowanek ekipy z Birmingham w macierzystej drużynie zaliczył jednak tylko jedno spotkanie w Pucharze Ligi Angielskiej.

Więcej okazji do gry miał na wypożyczeniu w Port Vale FC, gdzie na poziomie League Two zanotował czterdzieści występów. Ponadto zagrał również w jednym meczu Pucharu Anglii.

Nowy nabytek „Lisów” ma na swoim koncie czternaście występów w dwóch kategoriach wiekowych młodzieżowej reprezentacji Walii.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.