Los Angeles Rams – New England Patriots – Typ, kurs i analiza

Typy na dziś

Los Angeles Rams – New England Patriots. Typy bukmacherskie do Singla, na czwartek 10. dzień grudnia, wybraliśmy z NFL. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typujemy, że New England Patriots jeśli przegrają na wyjeździe z Los Angeles Rams, to nie więcej niż pięcioma punktami.

Jest to rematch Super Bowl LIII (2019), w którym po bardzo słabym meczu lepsi okazali się Patriots. Dziś jednak ekipa z przedmieść Bostonu nie ma już w składzie Toma Brady’ego, który obecnie gra w Tampa Bay.

Można śmiało powiedzieć, że to zupełnie nowy rozdział w historii klubu z stanu Massachusetts, bo hegemoni z ostatnich lat w NFL, raczej do Playoffs nie awansują.

Dziś w nocy czujemy niespodziankę. Uważamy, że lepszego trenera nadal mają Pats, bo Bill Belichick o głowę przerasta przereklamowanego Seana McVay’a.

Dlatego śmiało stawiamy dodatni handicap +5.5 na ekipę Patriots, choć coś czujemy, że w cale nie będzie on potrzebny.

Los Angeles Rams – New England Patriots, typ:  2 (+5.5), kurs: 1.84.

Teraz u nas aż TRZY zakłady bez ryzyka w Fortunie: 
do 100, 200 i aż 300 zł NA START.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typ na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama


Typy na rzuty rożne: Ajax – FC Volendam https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-ajax-fc-volendam/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Groningen – Cambuur https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-groningen-cambuur/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Mainz – Borussia Dortmund https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-mainz-borussia-dortmund/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…