„Lucasem Torreirą interesują się głównie hiszpańskie kluby”

sports news

Od kilku tygodni spekuluje się o odejściu Lucasa Torreiry z Arsenalu FC. Agent środkowego pomocnika „Kanonierów” powiedział, że przede wszystkim interesują się nim kluby z La Liga.

– Nie chcę wymieniać nazw klubów ze względu na szacunek do nich. Mogę jednak powiedzieć, że dwa lata temu chciało go z Samdporii sprowadzić Atletico – powiedział Pablo Bentancur w rozmowie z „calciomercato.com”.

– Nie mamy problemu z Arsenalem. Możemy mu jedynie dziękować. Arsenal pozwolił Lucasowi rywalizować w Premier League i zawsze miał wobec niego duże zaufanie. Oczywiście jest zainteresowanie Torreirą, zwłaszcza ze strony hiszpańskich klubów. Nie usiedliśmy jednak z żadnym klubem i nie rozmawialiśmy o transferze. Wszystko ze względu na wielki szacunek jaki mamy wobec „Kanonierów” – podkreślił.

Torreira w obecnym sezonie rozegrał 14 meczów w barwach „Kanonierów” we wszystkich rozgrywkach. Strzelił w nich dwa gole. Jego kontrakt z klubem z północnej części stolicy Anglii obowiązuje do 30 czerwca 2023 roku.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.