Willian myśli o przejściu do FC Barcelony

sports news

Willian ma do końca tego sezonu ważny kontrakt z Chelsea FC. Brazylijczykiem bardzo mocno interesuje się FC Barcelona.

„The Blues” chcą przedłużyć z nim umowę. „El Mundo Deportivo” donosi, że zawodnik jednak nie spieszy się z podjęciem decyzji. Cały czas czeka, aby móc oficjalnie negocjować z FC Barceloną, co będzie mógł już uczynić w styczniu. Bardzo mocno interesuje się nim również Juventus Turyn

Brazylijczyk gra w „The Blues” od 2013 roku. Cały czas podkreśla, że na Stamford Bridge czuje się bardzo dobrze, ale wiele wskazuje na to, że to będzie jego ostatni sezon w drużynie z zachodniego Londynu.

Willian w obecnym sezonie wystąpił w 15 meczach Chelsea we wszystkich rozgrywkach. Strzelił w nich trzy gole i zanotował tyle samo asyst.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.