Łukasz Madej: Z meczu na mecz gramy lepiej

Doświadczony pomocnik Górnika Zabrze, Łukasz Madej przyznał w swoim ostatnim wywiadzie, iż jego zdaniem zespół Trójkolorowych gra coraz lepiej, tak więc ich zwycięstwa w lidze są już tylko kwestią czasu.

– Przede wszystkim cieszę się, że z meczu na mecz gramy lepiej. Oczywiście, w Bielsku byliśmy blisko zwycięstwa, mieliśmy dobre okazje bramkowe, ale ich nie wykorzystaliśmy. Ważne jest to, że rywale nam nie odjechali – stwierdził 33-latek, cytowany przez „gornikzabrze.pl”.

– Jeśli zdobędziemy punkty w spotkaniach z Pogonią i Koroną, w co głęboko wierzę, to w grupie spadkowej nie będzie już wyraźnych różnic punktowych. Wszystko rozstrzygnie się w tych siedmiu meczach – kontynuował.

– Uważam, że nasi trenerzy dostrzegli szybko, co nam brakuje, co trzeba poprawić. I poprawiamy na treningach to, co wcześniej szwankowało. Ja uważam, że jak ktoś ma pomóc Górnikowi w obecnej, trudnej sytuacji to musi to być ktoś stąd. Nasi trenerzy znają specyfikę klubu, wiedzą, co jest potrzebne drużynie, co trzeba szybko poprawić – dodał.

W bieżącym sezonie ligowym Łukasz Madej rozegrał w Ekstraklasie dwadzieścia sześć meczów. Strzelił w nich dwie bramki oraz zaliczył cztery asysty. Dodatkowo do swojego dorobku statystycznego dołożył jeden występ w Pucharze Polski.