Łukasz Piszczek zakończył karierę w reprezentacji

sports news

Łukasz Piszczek oficjalnie rozegrał ostatni mecz w barwach reprezentacji Polski. Z orzełkiem na piersi rozpoczął ostatnie starcie eliminacji Euro 2020 przeciwko Słowenii.

Defensor Borussii Dortmund rozpoczął mecz w wyjściowej jedenastce. W trzeciej minucie doliczonego czasu pierwszej połowy został zastąpiony przez Tomasza Kędziorę i przy gromkich owacjach kibiców opuścił murawę.

Dla Piszczka był to 66. występ w narodowych barwach i zarazem ostatni. W reprezentacji zadebiutował 3 lutego 2007 roku w meczu z Estonią. Od tamtej pory wystąpił na takich turniejach jak mistrzostwa Europy 2008, 2012 i 2016, a także mistrzostwa świata 2018.

Decyzję o zakończeniu kariery piłkarz podał w sierpniu 2018 roku. Ostatni mecz eliminacji Euro 2020 był oficjalnym, zaproponowanym przez prezesa PZPN Zbigniewa Bońka pożegnalnym spotkaniem Piszczka z kadrą.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.