Machin: Naszym celem w Rzymie jest zdobycie bramki

sports news

Sevilla FC zagra w czwartek na wyjeździe z Lazio Rzym w pierwszym meczu 1/16 finału Ligi Europy. Pablo Machin, trener drużyny ze stolicy Andaluzji, powiedział, że celem jego podopiecznych jest strzelenie gola w stolicy Włoch i zachowanie czystego konta w obronie.

– Z pewnością wszystkie mecze, które do tej pory rozegraliśmy w tym sezonie różnią się od tego najbliższego. Dobry występ przeciwko Lazio pomoże drużynie również nabrać pewności siebie. Zdajemy sobie sprawę z naszej jakości i chcemy dalej podążać naszą drogą – powiedział Machin na przedmeczowej konferencji prasowej.

– Futbol jest nieprzewidywalny. Lazio i Sevilla to drużyny na podobnym poziomie, nawet pod względem stylu gry. Mam nadzieję, że losy awansu rozstrzygną się w rewanżu – dodał.

– Chcemy zagrać jak najlepiej i zminimalizować mocne strony Lazio. Naszym celem jest strzelenie przynajmniej jednego gola i zachowanie czystego konta w defensywie – podkreślił.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.