Madsen: Pojadę z nastawieniem walki o tytuł

sports news

Leon Madsen przed sobotnią Grand Prix Polski w Toruniu ma dziewięć punktów straty do prowadzącego w klasyfikacji generalnej Bartosza Zmarzlika.

Dwa „oczka” przewagi nad Duńczykiem ma z kolei Rosjanin Emil Sajfutdinow, który jest teraz najbliżej srebrnego medalu Indywidualnych Mistrzostw Świata.

– Będzie trudno odrobić stratę do Bartka. Wszyscy spodziewają się jego zwycięstwa w Toruniu. Musiałbym zaprezentować się naprawdę dobrze i zdobyć wiele punktów, czego on nie powinien zrobić – wyznał Madsen w rozmowie z oficjalnym serwisem Speedway Grand Prix.

– Staram się jednak nie myśleć o tym. Nieważne co się stanie. Jestem bardzo, bardzo zadowolony z siebie w tym sezonie i jeśli zakończę go z brązem lub srebrem, to będę z pewnością szczęśliwy – podkreślił filigranowy Skandynaw.

– Wszystko może się jeszcze zdarzyć. To jest tylko sport i rywale mogą mieć również zły dzień. Pojadę oczywiście z nastawieniem walki o tytuł. Dam z siebie wszystko i zobaczymy co mi to przyniesie – podsumował Madsen.

(za speedwaygp.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.