Mamrot: Od samego początku walczyliśmy o zwycięstwo

sports news

– Myślę, że od samego początku było widać, że chcieliśmy to spotkanie wygrać. Zależało nam na tym, aby pożegnać się zwycięstwem z kibicami i z Ekstraklasą na tym stadionie. Dobrze weszliśmy w to spotkanie. Muszę przyznać, że nasze stracone bramki były naprawdę przepięknej urody. Dwie z dystansu i dwie bardzo ładne. Zabrakło nam przy nich choćby odrobiny szczęścia. Widać było, że bramka miała na nas duży wpływ, zgubiliśmy po niej rytm, a Górnik przejął inicjatywę na boisku – powiedział trener Arki Gdynia – Ireneusz Mamrot, po przegranym meczu z Górnikiem Zabrze.

– Drużyna zostawiła dzisiaj dużo zdrowia na boisku i grała z ogromnym zaangażowaniem. Są tutaj zawodnicy, którzy dobrze by było, gdyby zostali na kolejny sezon, ponieważ widać po nich, że pomogą nam w walce o powrót do Ekstraklasy – dodał.

– Żałuje z perspektywy czasu, że na zgrupowaniu po moim przyjściu kontuzję złapał Marcus da Silva, gdyż nie mogłem przez to skorzystać jego możliwości w pierwszych meczach. Było widać, ile jakości dał nam on w ofensywie. Nie lubię wyróżniać indywidualnie zawodników, gdyż wielu z nich zostawiło na boisku wiele zdrowia – np. Michał Kopczyński, Michał Nalepa, Maciej Jankowski, Adam Marciniak, Damian Zbozień czy Adam Danch – mógłbym tak długo wymieniać, a nie chciałbym pominąć któregoś z zawodników, gdyż oni naprawdę w okresie, w którym przyszedłem, zostawili bardzo dużo zdrowia na murawie. Wiem, że po ludzku, ci chłopcy bardzo to przeżywają. Na pewno nie jest to tak, że byli to najemnicy. Zostawili tu „kawał serducha”. Czegoś jednak zabrakło. Nie chcę analizować teraz tego, co było za nami, gdyż musimy się skupić na tym, co mamy przed sobą – zakończył Ireneusz Mamrot.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.