Manojan rozstał się z Sandecją

sports news

David Manojan nie jest już piłkarzem Sandecji – poinformował klub z Nowego Sącza na swojej oficjalnej stronie.

Reprezentant Armenii rozwiązał za porozumieniem stron kontrakt z drużyną z Małopolski.

Wychowanek Pjunika Erewań spędził w Nowym Sączu zaledwie pół roku. W tym czasie wystąpił w dziewięciu meczach Fortuna 1. Ligi.

Ofensywny pomocnik na swoim koncie ma 26 występów w reprezentacji Armenii. W swojej dotychczasowej karierze bronił również barw cypryjskich Karmiotissy Pano Polemidion oraz AS Nea Salamina.

Sandecja przed wznowieniem rundy wiosennej zajmuje drugą lokatę w tabeli zaplecza LOTTO Ekstraklasy. Podopieczni Tomasza Kafarskiego tracą dziesięć punktów do prowadzącego Rakowa Częstochowa.

(za sandecja.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.