Manojan rozstał się z Sandecją

sports news
Oceń

David Manojan nie jest już piłkarzem Sandecji – poinformował klub z Nowego Sącza na swojej oficjalnej stronie.


Reprezentant Armenii rozwiązał za porozumieniem stron kontrakt z drużyną z Małopolski.

Wychowanek Pjunika Erewań spędził w Nowym Sączu zaledwie pół roku. W tym czasie wystąpił w dziewięciu meczach Fortuna 1. Ligi.

Ofensywny pomocnik na swoim koncie ma 26 występów w reprezentacji Armenii. W swojej dotychczasowej karierze bronił również barw cypryjskich Karmiotissy Pano Polemidion oraz AS Nea Salamina.

Sandecja przed wznowieniem rundy wiosennej zajmuje drugą lokatę w tabeli zaplecza LOTTO Ekstraklasy. Podopieczni Tomasza Kafarskiego tracą dziesięć punktów do prowadzącego Rakowa Częstochowa.

(za sandecja.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

PZBUK oferuje nowym graczom świetny bonus w postaci darmowego zakładu w wysokości 50 zł. Jak go otrzymać?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu oraz postawić zakład z kursem minimum 1.8. Kwota zakładu kwalifikującego do skorzystania z oferty wynosi 50 zł lub więcej.

Czy przegrasz, czy wygrasz pierwszy zakład, gdy ponownie zalogujesz się na konto, otrzymasz za darmo 50 zł. Otrzymany zakład możesz wykorzystać na zakład wielokrotny z kursem min. 2.0.

Wygrane z darmowego zakładu obejmują wyłącznie kwotę ponad stawkę postawionego zakładu i co dla Ciebie najważniejsze nie są objęte wymogiem obrotu przed wypłatą.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji, która trwa tylko do końca roku. Kliknij TUTAJ, aby odebrać darmowy zakład 50 zł.

Komentarze

Komentarze

Add Comment

Click here to post a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Dołącz do nas na FB