Maran: Musimy ponownie znaleźć swoją tożsamość

sports news
Oceń

Cagliari Calcio przegrało na wyjeździe z AC Milan 0:3 w niedzielnym meczu Serie A. Rolando Maran, trener drużyny z Sardynii, powiedział, że wszystko obecnie układa się przeciwko jego drużynie.


– Kiedy przyjeżdżasz na San Siro i grasz przeciwko Milanowi, to musisz przez całe spotkanie grać na równym i dobrym poziomie – powiedział Maran w rozmowie z „Sky Sport Italia”.

– Wpływ na naszą grę miała bramka samobójcza. Musimy jednak być gotowi na to, aby ponownie stanąć na nogi po takim ciosie. Musimy być silniejsi i pracować nad pozytywnymi aspektami, aby pozostać w grze – dodał.

– Dokonaliśmy zmian, aby prezentować się solidniej. Ten zespół przechodzi różne problemy i sam musi ponownie znaleźć swoją tożsamość. Nie mamy w tym momencie szczęścia i wszystko jest przeciwko nam, jak gol samobójczy, czy też trafienie w poprzeczkę. Musimy nauczyć się być silni, aby poradzić sobie z tymi problemami – stwierdził.

Jego podopieczni zajmują 15. miejsce w ligowej tabeli, mając trzy punkty przewagi nad strefą spadkową. W następnej kolejce zmierzą się u siebie z Parmą Calcio.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

PZBUK oferuje nowym graczom świetny bonus w postaci darmowego zakładu w wysokości 50 zł. Jak go otrzymać?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu oraz postawić zakład z kursem minimum 1.8. Kwota zakładu kwalifikującego do skorzystania z oferty wynosi 50 zł lub więcej.

Czy przegrasz, czy wygrasz pierwszy zakład, gdy ponownie zalogujesz się na konto, otrzymasz za darmo 50 zł. Otrzymany zakład możesz wykorzystać na zakład wielokrotny z kursem min. 2.0.

Wygrane z darmowego zakładu obejmują wyłącznie kwotę ponad stawkę postawionego zakładu i co dla Ciebie najważniejsze nie są objęte wymogiem obrotu przed wypłatą.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji, która trwa tylko do końca roku. Kliknij TUTAJ, aby odebrać darmowy zakład 50 zł.

Komentarze

Komentarze

Add Comment

Click here to post a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Dołącz do nas na FB