Maran: Musimy ponownie znaleźć swoją tożsamość

sports news

Cagliari Calcio przegrało na wyjeździe z AC Milan 0:3 w niedzielnym meczu Serie A. Rolando Maran, trener drużyny z Sardynii, powiedział, że wszystko obecnie układa się przeciwko jego drużynie.

– Kiedy przyjeżdżasz na San Siro i grasz przeciwko Milanowi, to musisz przez całe spotkanie grać na równym i dobrym poziomie – powiedział Maran w rozmowie z „Sky Sport Italia”.

– Wpływ na naszą grę miała bramka samobójcza. Musimy jednak być gotowi na to, aby ponownie stanąć na nogi po takim ciosie. Musimy być silniejsi i pracować nad pozytywnymi aspektami, aby pozostać w grze – dodał.

– Dokonaliśmy zmian, aby prezentować się solidniej. Ten zespół przechodzi różne problemy i sam musi ponownie znaleźć swoją tożsamość. Nie mamy w tym momencie szczęścia i wszystko jest przeciwko nam, jak gol samobójczy, czy też trafienie w poprzeczkę. Musimy nauczyć się być silni, aby poradzić sobie z tymi problemami – stwierdził.

Jego podopieczni zajmują 15. miejsce w ligowej tabeli, mając trzy punkty przewagi nad strefą spadkową. W następnej kolejce zmierzą się u siebie z Parmą Calcio.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.