Marcel de Jong rozstał się z Vancouver Whitecaps

sports news

Marcel de Jong opuścił Vancouver Whitecaps – poinformował klub z Kolumbii Brytyjskiej na swojej oficjalnej stronie.

32-letni lewy obrońca reprezentacji Kanady rozwiązał kontrakt za porozumieniem stron.

Wychowanek Helmond Sport dołączył do drużyny z Kanady przed trzema laty, przenosząc się wówczas z Ottawy Fury. Dla zespołu z Kolumbii Brytyjskiej zaliczył w sumie 51 spotkań. Wcześniej bronił także barw Sportingu Kansas City, FC Augsburg i Rody Kerkrade.

Marcel de Jong na swoim koncie ma 56 występów w kadrze Kanady. W trykocie drużyny z Klonowym Liściem zdobył trzy bramki.

Vancouver Whitecaps zakończyli sezon regularny MLS 2018 na ósmym miejscu w tabeli Konferencji Zachodniej i nie zdołali awansować do fazy play off.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.