Marcelino: Valencia musi regularnie grać w Lidze Mistrzów

sports news

Valencia CF pokonał na wyjeździe w ostatniej kolejce Real Valladolid 2:0 i zapewnił sobie czwarte miejsce w tabeli gwarantujące udział w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Marcelino Garcia Toral, trener drużyny z Mestalla, powiedział, że to był świetny sezon w wykonaniu jego podopiecznych.

– Miałem szczęście, że do swojej dyspozycji miałem tutaj dwa świetne składy. To pozwoliło nam dojść tak daleko. Mieliśmy wiele problemów w tym sezonie, ale ta grupa zdołała poradzić sobie w tej sytuacji i wywalczyć czwarte miejsce. Pierwsze trzy pozycje były już zarezerwowane dla innych zespołów – powiedział Marcelino, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową.

– Po zakończeniu pierwszej rundy sezonu mieliśmy 10 punktów straty do miejsca gwarantującego udział w Lidze Mistrzów. Ta drużyna rozegrała zdumiewający sezon. Dziękuję zawodnikom w imieniu sztabu szkoleniowego – dodał.

– Priorytetem dla nas była La Liga. Valencia musi regularnie grać w Lidze Mistrzów, aby się rozwijać i stać się jedną z najlepszych drużyn w Europie. To nie jest jednak łatwe, bo drużyny, które nie grają regularnie w Lidze Mistrzów, to mają potem kłopoty w lidze, jak ostatnio Sevilla. Nie mam wątpliwości, że był to dla nas świetny sezon – podkreślił.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama

Typy na rzuty rożne: Węgry – Niemcy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-wegry-niemcy/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Anglia – Włochy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-anglia-wlochy-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Austria – Francja https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-austria-francja/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…