Marcin Węglewski trenerem GKS-u Bełchatów

sports news

Marcin Węglewski został trenerem GKS-u Bełchatów, zastępując na tym stanowisku Artura Derbina. Nowy szkoleniowiec ma prowadzić zespół do końca sezonu 2019/20.

Węglewski przez piętnaście lat był zawodnikiem górniczego klubu, przechodząc przez jego kolejne szczeble. Następnie pracował jako trener grup młodzieżowych. W latach 2006-2008 pełnił funkcję jednego z trenerów-asystentów w pierwszej drużynie GKS-u.

Marcin Węglewski zadebiutuje już we wtorek. 2. czerwca, kiedy GKS Bełchatów zmierzy się na własnym stadionie z Sandecją Nowy Sącz.

Drużyna z Bełchatowa zajmuje 15. miejsce w tabeli 1. ligi i ma tylko dwa punkty przewagi nad strefą spadkową.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.