Mario Maloca: Musimy wygrać spotkanie z Piastem

– Wiemy, że gramy z liderem, ale nasi rywale nie zdobyli jeszcze w tym roku żadnego gola. Przeciwnik nie jest istotny, bo bardzo ciężko pracujemy i z takim samym zaangażowaniem przygotowujemy się do każdego meczu – powiedział przed spotkaniem z Piastem Gliwice środkowy obrońca Lechii Gdańsk, Mario Maloca.

– W ostatnim meczu mieliśmy problem, ponieważ na początku drugiej połowy Gerson otrzymał czerwoną kartkę, co utrudniło nam dalszą grę. Mimo to uważam, że prezentowaliśmy się lepiej grając w dziesięciu niż jedenastu – stwierdził Chorwat, cytowany przez „lechia.pl”.

– Niestety nie ustrzegliśmy się błędów w defensywie, ale wyciągnęliśmy z nich wnioski i teraz jesteśmy gotowi, aby podjąć zespół Piasta – kontynuował doświadczony defensor Biało-Zielonych, który do Gdańska przeniósł się w lecie ubiegłego roku.

– Pamiętam mecz w Gliwicach, gdzie zaprezentowaliśmy się dobrze, chociaż nie udało nam się wygrać. Sam miałem przynajmniej dwie okazje do zdobycia bramki. Musimy wygrać spotkanie z Piastem, jeśli chcemy załapać się do pierwszej ósemki – zaznaczył.

– Wiemy, że gramy z liderem, ale nasi rywale nie zdobyli jeszcze w tym roku żadnego gola. Przeciwnik nie jest istotny, bo bardzo ciężko pracujemy i z takim samym zaangażowaniem przygotowujemy się do każdego meczu. Musimy strzelić przynajmniej o jedną bramkę więcej i zgarnąć komplet punktów – dodał.