Marko Vesovic: Odnieśliśmy zasłużone zwycięstwo

sports news

– Mamy trzy punkty, choć wróciliśmy z dalekiej podróży. Jedziemy do Warszawy zadowoleni, bo odnieśliśmy zasłużone zwycięstwo – powiedział po meczu z Wisłą Kraków (3:1), piłkarz Legii, Marko Vesovic.

– Pierwsza połowa nie była taka jak zawsze. Do tego pogoda była ciężka do gry, ale w drugiej części spotkania, prezentowaliśmy się znacznie lepiej. W przerwie, w szatni, nie było paniki, ani stresu. Powiedzieliśmy sobie same dobre rzeczy, że jesteśmy zespołem i pokazaliśmy to w drugiej połowie. W Krakowie, na Wiśle, zawsze ciężko się gra, dlatego uważam, że te trzy punkty są bardzo ważne – dodał 28-letni Czarnogórzec.

– Teraz przed nami mecz u siebie i uważam, że jesteśmy na dobrej drodze. Na najwyższą notę w naszym zespole, zasługuje po tym spotkaniu Mateusz Cholewiak. Wprowadzenie go na boisko, było kapitalnym pomysłem trenera. Dał dobry impuls, do lepszej gry całego zespołu – podsumował pomocnik Legii.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.