Cholewiak: Dałem impuls drużynie

sports news

– Cieszę się, że dostałem szansę. Po pierwszej połowie trener powiedział mi, że wejdę na boisko po przerwie, żebym był gotowy. Wszedłem w ciężkim momencie, starałem się pomóc drużynie, żeby odwrócić losy spotkania. Fajnie, że udało się od razu zaliczyć asystę. Wygraliśmy trudny mecz i wywozimy trzy punkty do Warszawy – powiedział po wygranym meczu z Wisłą Kraków, piłkarz Legii, Mateusz Cholewiak.

– Jestem zadowolony z tego, że dałem impuls drużynie i dołożyłem cegiełkę do tego, że zdobyliśmy trzy punkty. Trener w przerwie powiedział mi, że będę miał trochę miejsca i mam pomóc w akcjach lewą stroną boiska. Ja tylko wykonałem to, o co mnie prosił – dodał pomocnik lidera ekstraklasy.

– Największą satysfakcją są zdobyte punkty. Do przerwy przegrywaliśmy 0:1, a ostatecznie wygraliśmy 3:1. Pokazaliśmy, że się nie poddajemy i wracamy do Warszawy w dobrych humorach – podsumował występ w Krakowie, Cholewiak.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.