Marquinhos: Chciałbym grać w podstawowym składzie

Obrońca Paris Saint-Germain, Marquinhos przyznał w swoim ostatnim wywiadzie, że chciałby częściej występować w podstawowym składzie i być może będzie musiał poszukać sobie nowego pracodawcy.

Brazylijczyk trafił na Parc des Princes w 2013 roku. Od tego czasu w barwach PSG wystąpił w 90 spotkaniach, w których strzelił siedem bramek oraz zanotował dwie asysty.

Podstawową parę stoperów w paryskiej drużynie stanowią Thiago Silva oraz David Luiz. 21-latek stwierdził, że będzie walczył o miejsce w składzie, a o swojej przyszłości zadecyduje po zakończeniu bieżących rozgrywek.

– Każdy chciałby wychodzić na boisko od pierwszej minuty. Trzeba jednak szanować decyzję trenera i całego sztabu – powiedział Marquinhos w rozmowie z dziennikarzami “JDD”.

– Będę walczył o miejsce w składzie, ale prawda jest taka, że jestem starszy i nie chcę w dalszym ciągu siedzieć na ławce rezerwowych – dodał.

– Mamy sześć miesięcy, żeby wygrać kilka trofeów. Po tym wszystkim zobaczymy co się stanie – zakończył.

Reklama


Typy na rzuty rożne: Portugalia – Hiszpania https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-portugalia-hiszpania-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Ukraina – Szkocja https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-ukraina-szkocja/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: San Marino – Estonia https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-san-marino-estonia/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…