Martinez: Jesteśmy silniejsi niż na mundialu w Rosji

sports news

Selekcjoner reprezentacji Belgii Roberto Martinez nie szczędził pochwał swoim podopiecznym po rozgromieniu u siebie San Marino 9:0 w eliminacjach Euro 2020.

„Czerwone Diabły” odniosły w ten sposób siódme zwycięstwo i zapewniły sobie awans do turnieju głównego.

– Po zdobyciu dwóch lub trzech bramek możesz stać się bardzo niesforny. Byliśmy jednak zespołem przez 90 minut. Jestem bardzo zadowolony z tego występu – wyznał Martinez dla AFP.

– Podejście do kolejnych spotkań będzie dokładnie takie samo. Jesteśmy odpowiedzialni za utrzymanie naszych standardów. Następnym krokiem jest ukończenie rywalizacji na pierwszym miejscu w grupie – podkreślił Hiszpan.

– Według mnie nawet dziewięć drużyn ma szansę wygrać Euro 2020. Różnica polega na tym, jak stawić czoła przeciwnościom losu. Konieczne jest poświęcenie się dla kolegów z drużyny. Jesteśmy silniejsi niż na mundialu w Rosji. Ta grupa chce odnieść sukces – podsumował Martinez.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.