Massimo Cellino: Sam Byram nie podpisze nowego kontraktu

Właściciel Leeds United, Massimo Cellino przyznał w swoim ostatnim wywiadzie, iż jest bardzo rozczarowany postawą Sama Byrama, który odrzucał kilkukrotnie propozycje przedłużenia kontraktu z ekipą z Elland Road.

Obecna umowa niezwykle utalentowanego prawego obrońcy, który już od dawna znajduje się na celowniku wielkich angielskich klubów z Liverpoolem na czele, wygasa wraz z końcem czerwca przyszłego roku.

Jeżeli 22-letni Anglik nie zdecyduje się na prolongatę kontaktu do końca bieżącego roku to wówczas będzie mógł już w styczniu związać się z nowym pracodawcą, do którego przeniesie się w lecie 2016 roku na zasadzie wolnego transferu.

– Sam Byram to jedyny zawodnik z obecnego składu, który może myśleć, że Leeds United jest dla niego zbyt małym klubem – powiedział Massimo Cellino, cytowany przez “Sky Sports News”.

– On może myśleć, że zasługuje na grę w lepszym klubie i może ma rację, ale kiedy usłyszałem, że według Sama i jego agenta Leeds to zbyt mały klub, to czułem się źle – kontynuował.

– Sam Byram nie podpisał nowego kontraktu i już go nie podpisze. Proponowałem mu już kilka razy nową umowę, ale nie chce jej parafować. Jestem głęboko rozczarowany – dodał.

Reklama

Typy na rzuty rożne: Partizan – AEK Larnaca https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-partizan-aek-larnaca/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Zurich – Linfield https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-zurich-linfield/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: HJK – Maribor https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-hjk-maribor/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…