Mateusz Hołownia wypożyczony z Legii do Śląska

sports news

Mateusz Hołownia, został wypożyczony do Śląska Wrocław z Legii Warszawa – potwierdziły oficjalnie oba kluby. Obrońca w nowym zespole będzie grać przez półtorej roku.

Lewy obrońca ostatnie pół roku spędził w drużynie Legii Warszawa. W pierwszej drużynie rozegrał pięć spotkań, w poszukiwaniu większej ilości występów zdecydował się na półtoraroczne wypożyczenie do Śląska Wrocław.

– Mam za sobą sezon regularnej gry w I lidze i chciałabym teraz przeskoczyć na wyższy poziom i występować w Ekstraklasie. Śląsk to duży klub, z pięknym stadionem, w ciekawym mieście – powiedział Mateusz Hołownia, cytowany przez oficjalny portal wrocławskiego klubu.

20-latek jest regularnie powoływany do młodzieżowej reprezentacji Polski.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.