Adu Kwame zawodnikiem Wigier Suwałki

sports news

Frank Adu Kwame przeniósł się z Miedzi Legnica do Wigier Suwałki – poinformował pierwszoligowy klub. Boczny obrońca podpisał umowę do końca obecnego sezonu.

Dla 33-letniego zawodnika to powrót do zespołu z Suwałk. W barwach Wigier występował już w sezonie 2016/2017. Rozegrał wówczas 30 spotkań.

Ostatnie dwa sezony Frank Adu Kwame spędził w Miedzi Legnica. W obecnym sezonie zagrał w sześciu spotkaniach LOTTO Ekstraklasy. Ghańczyk wiosną nie miał jednak szans na grę w zespole z Dolnego Śląska, który wystawił go na listę transferową.

Kwame w przeszłości był również zawodnikiem Podbeskidzia Bielsko-Biała i LZS-u Piotrówka.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.