Mateusz Szczepaniak dołączył do „Lwów”

sports news

Mateusz Szczepaniak podpisał kontrakt z Lejonen Gislaved – poinformowali dwukrotni mistrzowie Szwecji na swojej oficjalnej stronie.

Młodszy z braci parafował z popularnymi „Lwami” roczną umowę, obowiązującą na sezon 2020.

Wcześniej na dwuletnie kontrakty zdecydowali się Maksym Drabik i Krzysztof Kasprzak.

Umowy na przyszły rok przedłużyli również Adrian Gała, Jarosław Hampel, Kacper Woryna, Szwed Mathias Thoernblom i Brytyjczyk Robert Lambert. Nowym zawodnikiem „Lwów” został także Tobiasz Musielak.

Lejonen Gislaved zakończyli obecny sezon na pierwszej fazie play off. „Lwy” musiały uznać w dwumeczu wyższość Smederny Eskilstuna. „Kowale” wywalczyły później trzeci z rzędu mistrzowski tytuł.

(za lejonen.se)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.