Matka Cristiano Ronaldo opuściła szpital po udarze. “To były trudne dni walki”

sports news

Matka Cristiano Ronaldo Maria Dolores została wypisana w sobotę ze szpitala. 65-latka na początku marca doznała udaru.

Portugalka opublikowała emocjonalne przesłanie w mediach społecznościowych, dziękując tym, którzy zaoferowali wsparcie w ostatnich tygodniach.

– Mam szczęście, że nadal żyję. Kocham moją rodzinę i cieszę się, że jest blisko mnie – rozpoczęła swój wpis na Instagramie.

– Dziękuję wszystkim za wsparcie. To były trudne dni, ale walki i zwycięstwa. Teraz jestem w domu otoczona miłością mojej rodziny i dobrą energią – podkreśliła matka CR7.

– Zadbam o siebie i wszystko będzie dobrze. Życie to lekcja, którą musimy docenić i być wdzięcznym za wszystko. I wierzyć w Boga, że wszystko się ułoży – dodała Portugalka.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…