Matthew Longstaff trafi do Interu?

sports news

Brytyjski dziennik „The Sun” poinformował, że Matthew Longstaff wkrótce może zamienić Newcastle United na Inter Mediolan.

Kontrakt pomocnika z ekipą „Srok” obowiązuje do końca czerwca tego roku i wszystko wskazuje na to, że nie zostanie przedłużony. Zawodnika za darmo latem będzie chciał pozyskać Inter, a rozmowy w tej sprawie mają rozpocząć się wkrótce.

Anglik jest wychowankiem Newcastle United i występuje w tym klubie przez całą swoją karierę. W trwającym sezonie zanotował 13 występów we wszystkich rozgrywkach i strzelił trzy gole.

Pozyskaniem tego zawodnika interesują się także dwa inne angielskie kluby – West Ham United i Everton FC, a także Borussia Dortmund.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.