Mauricio Pochettino: Musimy pokazać, że jesteśmy silni

Tottenham Hotspur zmierzy się w sobotę z Southampton w ramach siedemnastej kolejki Premier League. Menedżer “Kogutów”, Mauricio Pochettino zapewnił, że w nadchodzącym spotkaniu jego podopieczni pokażą swoją siłę.

– Musimy wyciągnąć wnioski z ostatniego meczu. Wszyscy jesteśmy rozczarowani wynikiem i tym, jak graliśmy w drugiej połowie – przyznał Argentyńczyk cytowany przez oficjalną stronę internetową klubu.

– Ten tydzień był dobry i w starciu z Southampton musimy pokazać, że jesteśmy silni. Nie rozumiem jednak, dlaczego w ogóle o tym rozmawiamy. Zajmujemy piąte miejsce w tabeli i mamy przed sobą jeszcze wiele spotkań. Ważne jest to, abyśmy zawsze myśleli pozytywnie i starali się poprawić grę – dodał.

– Po serii czternastu meczów bez porażki, przydarzył nam się jeden słabszy występ i nagle zaczęliśmy się martwić. W futbolu trzeba być odważnym i próbować wygrać każde starcie, pamiętając przy tym, że rywale mogą czasem grać lepiej. Każdemu zdarzają się gorsze dni, ale trzeba zrobić wszystko, aby więcej nie miały one miejsca – podsumował.

Po szesnastu ligowych kolejkach “Koguty” zgromadziły 26 punktów. Do liderującego Leicester City mają dziewięć “oczek” straty.

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na czwartek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-czwartek-32/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Norrkoping – Hammarby – Typ, kurs, analiza https://tylkopilka.pl/norrkoping-hammarby-typ-kurs-analiza/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na środę https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-srode-32/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…