„Mauro Icardi nie chciał trenować”

sports news

Cały czas bardzo napięte są stosunki między Mauro Icardim i Interem Mediolan. Luciano Spalletti, trener „Nerazzurich”, powiedział, że napastnik nie chciał wrócić do treningów.

Argentyńczyk najpierw został pozbawiony kapitańskiej opaski. Następnie przekazał klubowi, że czuje ból w kolanie, choć badania wykazały, że nie ma żadnych zmian w porównaniu do tego, co było przed sezonem.

– Prawda jest taka, że zapytałem Mauro jak się czuje i czy jest gotowy wznowić treningi – powiedział Spalletti na konferencji prasowej.

– Lekarz powiedział, że w jego opinii okres rehabilitacji zawodnika się skończył. Natomiast piłkarz odpowiedział, że nadal czuje ból i przekaże, kiedy będzie się czuł gotowy do gry – dodał.

26-latek nie potrafi dojść do porozumienia z klubem z San Siro w sprawie warunków nowego kontraktu. Jego obecna umowa obowiązuje do końca czerwca 2021 roku.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.