Mecze towarzyskie: Lech Poznań zremisował z Jiangsu Sunning

Piłkarze Lecha Poznań zremisowali w meczu towarzyskim z chińskim Jiangsu Sunning 1:1 (1:0). Obie ekipy swoje siły zmierzyły w hiszpańskim Alhaurin el Grande.

Bramkę dla Kolejorza strzelił w 38. minucie rywalizacji Darko Jevtić, który na gola zamienił fantastyczne podanie od Kamila Jóźwiaka. Do wyrównania na kilka chwil przed końcem regulaminowego czasu gry doprowadził Zhang Xinlin.

Przez czterdzieści pięć minut na placu gry przebywał świeżo pozyskany przez mistrzów Polski z Esbjerg fB 27-letni duński napastnik Nicki Bille, który ma na swoim koncie trzy występy w seniorskiej reprezentacji swojego kraju.

Warto zaznaczyć, iż menadżerem dziewiątej drużyny chińskiej ekstraklasy jest były szkoleniowiec Wisły Kraków, Dan Petrescu.