Mecze towarzyskie: Wygrana Olimpii Grudziądz

Olimpia Grudziądz pokonali GKS Bełchatów 1:0 (1:0) w spotkaniu sparingowym rozegranym w Gomunicach.

Jedyną bramkę w tym meczu zdobył Marcin Kaczmarek. 36-latek skutecznie wykorzystał rzut karny podyktowany po faulu na Kamilu Kurowskim i wpisał się na listę strzelców tuż przed przerwą.

****

GKS Bełchatów – Olimpia Grudziądz 0:1 (0:1)
Bramka: Kaczmarek 45 (k).

GKS: (I połowa): Maciej Krakowiak – Lukas Klemenz, Marcin Wdowiak, Vaclav Cverna, Lukas Kubanˆ – Patryk Rachwał, Damian Szymański – Łukasz Wroński, Aghvan Papikyan, Cezary Demianiuk – Dawid Flaszka. (II połowa): Paweł Lenarcik – Szymon Zgarda, Damian Michalski, Grzegorz Kowalski, Mateusz Szymorek – Piotr Witasik, Patryk Nouri – Albin Maciejewski, Marcin Ryszka, Piotr Góralczyk – Hieronim Gierszewski.

Olimpia: Bartosz Fabiniak – Adrian Bielawski (46. Damian Ciechanowski), Matic Zitko (62. Mikołaj Pankowski), Michal Piter-Bucko (46. Mariusz Malec), Marcin Woźniak (46 Jakub Szarpak) – Piotr Darmochwał (46. Adam Banasiak), Maciej Wolski, Kamil Kurowski (46. Rafał Babul), Marcin Kaczmarek (46. Patryk Skórecki) – zawodnik testowany (63. Michal Piter-Bucko) , Nildo (55. Oskar Trzepacz).

(składy za: olimpiagrudziadz.com).