Mecze towarzyskie: Zawisza zremisował z Olimpią Grudziądz

Zawisza Bydgoszcz zremisował w meczu sparingowym z Olimpią Grudziądz 2:2 (1:0). Spotkanie pomiędzy obiema ekipami odbyło się na boisku treningowym Niebiesko-Czarnych.

Bramki dla podopiecznych Zbigniewa Smółki, którzy już w najbliższy poniedziałek wylecą na zgrupowanie do Hiszpanii, strzelał Jakub Smektała. Natomiast na listę strzelców po stronie przyjezdnych wpisał się dwukrotnie doświadczony Marcin Kaczmarek.

Warto ponadto zaznaczyć, iż mecz został podzielony na trzy kwarty. Każda z nich trwała po trzydzieści minut.

W szeregach gospodarzy nie zagrali między innymi Kamil Drygas oraz 26-letni izraelski pomocnik Gal Arel, który do bydgoskiej ekipy trafił podczas zimowego okienka na zasadzie wolnego transferu.