Mehdi Abeid chce przejść do Premier League

sports news

Mehdi Abeid ma do końca czerwca 2019 roku ważny kontrakt z Dijon FCO. „L’Equipe” donosi, że zawodnik chce przenieść się do Premier League.

Środkowy pomocnik w przeszłości był zawodnikiem Newcastle United. Grał też w Szkocji St. Johnstone. Teraz ma nadzieję, że wróci do Wielkiej Brytanii.

Od 2016 roku występuje w Dijon FCO. Jego kontrakt wygasa z końcem czerwca. Według doniesień, 26-latek nie zamierza przedłużyć umowy, bo chce wrócić do Premier League.

Abeid w sezonie 2018/19 wystąpił w 26 meczach Ligue 1. Pomocnik strzelił w nich trzy gole.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.