Mel: Chcemy utrzymać się w Primera Division

Szkoleniowiec Realu Betis, Pepe Mel przyznał w swoim ostatnim wywiadzie, że jego głównym celem jest utrzymanie zespołu w Primera Division.

Obecnie ekipa z Estadio Benito Villamarin ma w swoim dorobku piętnaście punktów i zajmuje jedenastą pozycję w ligowej tabeli. W poprzednim spotkaniu pokonała Malagę CF 1:0.

– Chciałbym zapewnić kibiców Betisu, że zawsze myślę o tym, co jest najlepsze dla klubu. Zdaję sobie sprawę, że popełniłem kilka błędów, ale jestem tylko człowiekiem. Najważniejsze jest to, aby zespół wygrywał – powiedział 52-letni trener cytowany przez dziennik „AS”.

– Będę robił to, co uważam za słuszne. Gdyby liczyły się wyłącznie punkty zdobyte w meczach wyjazdowych, zajmowalibyśmy miejsce dające udział w Lidze Mistrzów. Niestety tak nie jest i musimy zwyciężać również na własnym stadionie – dodał.

– Jestem pewien, że czeka nas spokojny sezon. Musimy być lepsi od zespołów pokroju Levante, Las Palmas, czy Granady, ale chcemy walczyć również z trudniejszymi przeciwnikami. Naszym głównym celem jest utrzymanie się w Primera Division – zaznaczył.