Michael Zorc: Weigl zimą nie odejdzie z Borussii

sports news

Dyrektor sportowy Borussii Dortmund Michael Zorc zapowiedział na antenie telewizji ZDF, że Julian Weigl w zimowym oknie transferowym nie opuści klubu z Signal Iduna Park.

Wcześniej niemieckie media kilkukrotnie informowały, że pomocnik chce odejść z Borussii Dortmund już w najbliższym oknie transferowym. Chętnych na pozyskanie tego zawodnika nie brakuje.

Najpoważniejszym kandydatem ma być Paris Saint-Germain, ale zainteresowani są również m.in. przedstawiciele Arsenalu FC czy AS Romy. Wszyscy muszą się jednak uzbroić w cierpliwość, bo 23-latek może nie otrzymać zgody na transfer.

– Weigl spisuje się ostatnio bardzo dobrze i chcę podkreślić, że nie opuści Dortmundu zimą – skomentował całą sytuację Michael Zorc, dyrektor sportowy Borussii.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.