Michał Chrapek: Musimy wymagać od siebie więcej

– Na pewno musimy wymagać od siebie więcej i konsekwentnie wykonywać na boisku to, co przekazuje nam trener – powiedział w swoim ostatnim wywiadzie pomocnik Lechii Gdańsk, Michał Chrapek.

– Naszą sytuację mocno skomplikowały dwa remisy z Górnikiem Zabrze i Termalicą Bruk-Bet Nieciecza. Jeśli popatrzymy w tabelę, to te dwa punkty nic szczególnego nam nie dały i jesteśmy bardzo zawiedzeni tymi wynikami – przyznał były gracz Wisły Kraków, cytowany przez „lechia.pl”.

– W Zabrzu mieliśmy mnóstwo sytuacji, w dodatku graliśmy w przewadze, ale nie udało nam się zwyciężyć. Z kolei w meczu z Termalicą ciężko nam było operować piłką i wykreować sobie dogodne okazje strzeleckie – kontynuował.

– Na pewno musimy wymagać od siebie więcej i konsekwentnie wykonywać na boisku to, co przekazuje nam trener – zaznaczył piłkarz Biało-Zielonych.

– Przerwę na kadrę poświęcimy na spokojną, ale jednocześnie wytężoną pracę. Na pewno do Warszawy pojedziemy z nastawieniem, by przywieźć do Gdańska trzy punkty i mam nadzieję, że nasze plany udam nam się zrealizować – dodał.