Michał Mak: Moim celem jest gra w pierwszym składzie

Skrzydłowy Lechii Gdańsk, Michał Mak przyznał w swoim ostatnim wywiadzie, że będzie walczył o miejsce w pierwszym składzie zespołu „Biało-Zielonych”.

– Każdy z nas da z siebie 100 procent, żeby wywalczyć miejsce w podstawowym składzie i ja nie jestem tu wyjątkiem. Mój najważniejszy cel na wiosnę to gra w pierwszym składzie Lechii już od pierwszego meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała – powiedział 24-latek cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową.

– Wiadomo jednak, że każdy z nas zaczyna przygotowania z czystą kartą, dlatego nie będzie łatwo. Mamy wielu dobrych skrzydłowych w kadrze i nikt nie odda miejsca na boisku za darmo – dodał.

– Na pewno chciałbym coś dołożyć do swojego dorobku strzeleckiego, a przede wszystkim wejść z drużyną do pierwszej ósemki i walczyć o jak najwyższe lokaty w rundzie finałowej. Wiadomo, że w Gdańsku są duże oczekiwania wobec nas i nasze zadanie to sprostanie tym wymaganiom. Na pewno w tabeli nie możemy być na miejscu, na którym aktualnie jesteśmy – zakończył.