Miedziński: Każdy uczy się na błędach

sports news

– To był ciężki sezon. Chyba jeden z najcięższych w mojej karierze – wyznał Adrian Miedziński w rozmowie z oficjalnym serwisem Speedway Ekstraligi.

Wychowanek klubu z Torunia, po dwóch latach spędzonych w Częstochowie, postanowił wrócić do „Aniołów”, którzy będą walczyć w przyszłym roku na zapleczu PGE Ekstraligi.

– Fizycznie przygotowany byłem bardzo dobrze, ale definitywnie w złą stronę poszedłem, jeżeli chodzi o sprzęt. Chciałem przechytrzyć system i nie wyszło. Kiedy spojrzymy na dorobek medalowy, to źle nie jest, bo udało się wywalczyć tytuł mistrza Szwecji i brąz w PGE Ekstralidze. Za dużo się jednak w tym sezonie męczyłem. Tak być nie powinno – podkreślił Miedziński.

– Ciężko patrzy się na problemy klubu z Torunia. Każdy jednak uczy się na błędach. Ja ich trochę ostatnio popełniłem, bo jak wspomniałem, poszedłem w złą stronę ze sprzętem i przedobrzyłem. Mam wrażenie, że podobny los spotkał właścicieli toruńskiego klubu – zaznaczył wychowanek „Aniołów”.

– W Częstochowie poznałem bardzo fajnych ludzi. Tam są też świetni kibice, którzy z tego co wiem, najliczniej zapełniali stadion podczas meczów PGE Ekstraligi w tym sezonie, a ich doping jest doskonały. Bardzo dobrze mi się startowało w tym klubie. Będę go miło wspominał i trzymał za niego kciuki – dodał Miedziński.

(za speedwayekstraliga.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.