Miedziński związał się z Rospiggarną

sports news

Adrian Miedziński został nowym zawodnikiem Rospiggarny Hallstavik – poinformował klub z Elitserien na swojej oficjalnej stronie.

Były reprezentant Polski jest dziewiątym żużlowcem, który parafował umowę na przyszły sezon z pięciokrotnymi mistrzami Szwecji.

Wcześniej na podobny ruch zdecydowali się Daniel Henderson, Thomas Hjelm Jonasson, Niemiec Kai Huckenbeck, Rosjanin Andriej Kudriaszow, Brytyjczyk Daniel Bewley, Australijczyk Ryan Douglas oraz Duńczycy Rasmus Jensen i Nicki Pedersen.

Zespół opuścili natomiast jesienią Australijczyk Jason Doyle oraz Andreas Jonsson, który zdecydował się zakończyć sportową karierę.

Rospiggarna Hallstavik zajęła ósme miejsce w rundzie zasadniczej kończącego się sezonu po drugiej stronie Bałtyku. Pięciokrotni mistrzowie Szwecji wyprzedzili jedynie najsłabszą w całej stawce Masarnę Avesta.

(za rospiggarna.nu)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Podcast #kasujemy

Reklama