Pochettino: Nie potrzebuję dużo czasu na regenerację

sports news

Mauricio Pochettino jest już gotowy na podjęcie nowego wyzwania w Europie zaledwie kilka po zwolnieniu z Tottenhamu Hotspur.

47-letniego Argentyńczyka zastąpił na posadzie menedżera w klubie z Londynu Portugalczyk Jose Mourinho.

– Istnieje wiele zespołów i atrakcyjnych projektów do wzięcia – ujawnił Pochettino dla stacji “Fox Sports Argentina”.

– Na razie najważniejsze jest oczyszczenie mojej głowy po niesamowitych sezonach z Tottenhamem. Moim celem jest poszukiwanie i odzyskania motywacji – podkreślił Latynos łączony najmocniej z Manchesterem United i Bayernem Monachium.

– Spodziewam się powrotu do Europy i tam podejmę decyzję dotyczącą mojej przyszłości. W moim wieku nie potrzebuję dużo czasu, aby się zregenerować. Jestem otwarty na wysłuchanie przedstawionych mi projektów – podsumował Pochettino.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Reklama

Typy na rzuty rożne: Hoffenheim – Bayern https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-hoffenheim-bayern-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Lorient – Lyon https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-lorient-lyon/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Monaco – Strasbourg https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-monaco-strasbourg/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…