Mike D’Antoni zdecydowany po kolejnym sezonie opuścić Houston Rockets

sports news

Mike D’Antoni ma jeszcze przez rok ważny kontrakt z Hosuton Rockets. Szkoleniowiec jest zdecydowany na odejście z teksańskiego klubu po sezonie 2019/20.

Trener prowadził w ostatnim czasie negocjacje z Rakietami w sprawie ewentualnego przedłużenia umowy. Do tego jednak nie dojdzie. Adrian Wojnarowski z „ESPN” donosi, że D’Antoni nie będzie już rozmawiał z klubem na ten temat. Szkoleniowiec jest zdecydowany, aby latem 2020 roku przenieść się do innej drużyny.

Ekipa z kosmicznego miasta po raz kolejny była jednym z faworytów do tytułu mistrzowskiego i znów nie zdołała awansować do wielkiego finału. Ponownie przegrała rywalizację w playoffach z Golden State Warriors. Tym razem Rakiet uległy Wojownikom w półfinale Konferencji Zachodniej 2-4, po tym, jak przed rokiem przegrali z nim w finale Zachodu po siedmiomeczowej rywalizacji.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.