Mike te Wierik zostawi FC Groningen dla Derby County

sports news

Mike te Wierik zawarł wstępny kontrakt z Derby County – poinformował klub z Championship na swojej oficjalnej stronie.

27-letni kapitan FC Groningen zostanie latem nowym podopiecznym Phillipa Cocu i parafuje wówczas trzyletnią umowę z popularnymi „Baranami”, obowiązującą do końca czerwca 2023 roku.

– Mike to piłkarz, którego świetnie znam i nie mam wątpliwości, że szybko wkomponuje się w naszą drużynę i jej styl gry – podkreślił Cocu.

– To solidny obrońca i lider zespołu, co udowodnił podczas pobytu w FC Groningen, gdzie został kapitanem. Będzie dla nas dobrym wzmocnieniem – zapewnił menedżer „Baranów”.

Derby County zajmuje aktualnie trzynaste miejsce w tabeli zaplecza Premier League. FC Groningen jest z kolei na ósmej lokacie w klasyfikacji Eredivisie.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.