Milwaukee Bucks – Miami Heat – Typ, kurs, analiza

Typy na dziś
Typy na dziś - Singiel dnia

Milwaukee Bucks – Miami Heat. Typy bukmacherskie do Singla, na poniedziałek 31. dzień sierpnia, wybraliśmy z NBA. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Poniedziałkowa oferta bukmacherów nie rozpieszcza, dlatego postanowiliśmy zostać w Orlando na Florydzie i typować NBA. Dubla dziś nie dajemy, bo nie ma go nawet z czego złożyć.

Stawiamy, że Miami Heat nie przegrają (o ile przegrają) z Milwaukee Bucks więcej niż sześcioma punktami. My po prostu nadal wierzymy w Jimmiego Butlera. To wojownik z krwi i kości, stworzony do gry pod wielką presją i w świetle kamer. Świetnie czuje się w roli lidera i wierzymy, że poprowadzi Heat do wygranej.

Naprawdę nie zdziwimy się, jeśli pierwszy mecz serii wygrają koszykarze z Miami. Jednak zagramy trochę asekuracyjnie i postawimy na nich dodatni handicap +6.5 pkt.

Milwaukee Bucks – Miami Heat, typ: 2 (+6.5). , kurs: 1.70.

Teraz u nas aż TRZY zakłady bez ryzyka w Fortunie. Każdy do 100 zł. 
Zwrot na konto gracza w przypadku przegranej! Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.”