Minister sportu wsparła charytatywną akcję Legii

sports news

Minister sportu Danuta Dmowska-Andrzejuk, przekazała na charytatywną licytację szpadę. Środki uzyskane ze sprzedaży pamiątki, przeznaczone zostaną na akcję Legii Warszawa, #GOTOWIDOPOMOCY.

– Z radością przyłączyłam się do akcji #GOTOWIDOPOMOCY. Każda inicjatywa zapewniająca pomoc potrzebującym zasługuje na najwyższe uznanie, wobec tego nie mogłam jej nie wesprzeć. Na aukcję przekazuję bezcenną dla mnie pamiątkę, będącą moją bronią podczas wielu szermierczych walk – powiedziała mistrzyni świata i Europy, cytowana na stronie legia.com.

#GOTOWIDOPOMOCY to kompleksowa akcja wsparcia seniorów w Warszawie, organizowana we współpracy ze Związkiem Harcerstwa Rzeczypospolitej, zapewniająca realną, bezpośrednią pomoc w czasie pandemii.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.