Minnesota United wypożyczy Vito Mannone

sports news

Według informacji „Football London”, w najbliższych dniach Vito Mannone ma zostać wypożyczony do Minnesota United.

Włoch w 2017 roku przeniósł się do Reading FC, w którym dotąd rozegrał 47 spotkań. W trwających rozgrywkach bramkarz nie może jednak liczyć na regularną grę, dlatego chce przenieść się do innego zespołu.

Wszystko wskazuje na to, że Mannone na rok zostanie wypożyczony do Minnesota United. Zespół z TCF Bank Stadium zainauguruje nadchodzącą edycję rozgrywek w MLS 3 marca i zmierzy się na wyjeździe z Vancouver Whitecaps.

30-latek jest wychowankiem Arsenalu FC, w którym występował w latach 2006-2013. W tamtym czasie był też wypożyczany do Barnsley i Hull City.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.